עו"ד ביטוח

כשאנחנו רוכשים ביטוח חיים ובוודאי כאשר אנחנו רוכשים ביטוח נסיעות, אנחנו לא חושבים שסוף התהליך עלול להיות בבית משפט כשאנחנו עומדים מצד אחד עם עו"ד ביטוח ומצד שני עומדת חברת הביטוח אשר איננה עומדת במילתה. אך לצערנו הרב, לא פעם זה מה שקורה ועל כן עלינו להיות מוכנים לכך.

לפני שנסביר מתי עלינו להתחיל לחפש עורכי דין ביטוח חיים או עורכי דין ביטוח נסיעות, נסביר בקצרה מתי אנחנו עושים ביטוחים שכאלה. ביטוח נסיעות נדרש לפני כל נסיעה לחו"ל, לא משנה אם מדובר בנסיעה לחו"ל לצורך נופש עם ילדים לסופ"ש או בנסיעה ארוכה של אחרי צבא. כל נסיעה דורשת מאיתנו לערוך ביטוח נסיעות.

ביטוח חיים לעומת זאת נדרש בכל גיל אחרי 21, במיוחד אם יש לנו בני זוג וילדים. ביטוח זה יספק לנו גב כלכלי במידה ולא נוכל להתפרנס בעצמנו בגלל מחלה,פציעה או כל סיבה אחרת, וכן הוא יספק גב כלכלי עבור בני משפחתנו במידה ונלך לעולמנו.

בשני המקרים, כפי שאפשר להבין מדובר בביטוחים שנוהגים באופן ישיר בחיי אדם, אך לא רק שכן ביטוח נסיעות מתקשר גם לדברים של רכוש. גם כאן וגם כאן, לא פעם אנחנו נאלצים לבצע בירורים מול חברות הביטוח בבית משפט כתוצאה מאי עמידה של חברות הביטוח מעמידה בתנאי הפוליסה וניסיון שלהן להתחמק מתשלום פיצויים כנדרש. על כן יש לפנות אל עו"ד ביטוח.

עו"ד ביטוח יעזור לנו לגבש תביעה לבית משפט כנגד חברות הביטוח בכל מקרה בה אנחנו מוצאים את עצמנו במצב בו תנאי הפוליסה לא מתקיימים. כך לדוגמא, עורכי דין ביטוח חיים או עורכי דין ביטוח נסיעות יעזרו לנו בתביעות נגד חברות ביטוח במקרים בהם החברות השונות מעדיפות לא לפצות אותנו על טיפולים שעלינו לעבור, ניתוחים ואשפוזים, במידה וחברות הביטוח מעדיפות שלא לעזור לנו ברכישת תרופות שאנחנו נאלצים לרכוש או מוצרים רפואי אחר. בכל עניין שכזה עו"ד ביטוח יעזור לנו, בעזרת חומר מקצועי וחוות דעת של מומחים.

לפני סיום אנחנו רוצים להמליץ לכם על עו"ד גלעד הרמתי, מעורכי הדין הטובים בתחום הביטוח. עו"ד הרמתי הינו עו"ד ביטוח שמתמחה בסוגים שונים של תביעות ביטוח ביניהן תביעות ביטוח נסיעות וביטוח חיים. אתם מוזמנים לפנות אליו בכל עניין ועניין, הוא ישמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם. צרו איתו קשר עוד היום ותקבעו עמו פגישה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

טופס מידע רפואי סיעודי

סגירת תפריט
דילוג לתוכן