תביעת ביטוח

ישראלים רבים מגישים במהלך חייהם הבוגרים תביעות ביטוח, מדובר בין היתר בתביעות אובדן כושר עבודה, תביעות ביטוח בריאות, תביעות ביטוח חיים ועוד. מדובר בתביעות משמעותיות שכן הרבה פעמים הן מהוות את ההבדל בין אפשרות ליהנות ממענק או קצבה חודשית שמאפשרת לכלכל את עצמנו בצורה נאותה לבין מצב בו עלינו לדאוג לעצמנו בעזרת חסכונות או אמצעים אחרים.

תביעות אובדן כושר עבודה, הן תביעות שמוגשות כאשר אנחנו לא יכולים לעבוד בצורה סדירה. בין היתר כתוצאה ממחלה, פציעה, תאונה. מדובר על מקרים שהתרחשו בעת העבודה וגרמו לנו לאבד את היכולת לעבוד כפי שהיינו רגילים, במקצוע שלנו, באופן סדיר. הרבה פעמים במהלך תביעת ביטוח, עולה הטענה מצד חברת הביטוח שאנחנו כן יכולים לעבוד אך אנחנו בוחרים לא לעשות זאת או לחילופין, שאנחנו יכולים לעבוד במשרה חלקית או בתפקיד מקביל. אנחנו מצידנו נרצה להוכיח שאנחנו לא מסוגלים לעבוד ושעלינו לקבל את הכסף המגיע לנו על אובדן כושר עבודה.

תביעות ביטוח בריאות יכולות להתקבל מסיבות שונות, ביניהן מצבים בהן חברת הביטוח מתעלמת מסיכומים שערכנו איתה, למשל אודות עזרה שהיא תעניק לנו בטיפולים שונים, אפשרויות אשפוז, קבלת תרופות, ניתוחים ועוד. תביעת ביטוח מסוג זה תצטרך להוכיח שהיה בינינו סיכום ושאנחנו אכן נדרשים לקבל טיפול זה.

את ההוכחות השונות נספק באמצעות עו"ד שמתמחה בתביעת ביטוח. הוא יעמוד לרשותנו באמצעות מסמכים וחומר מקצועי וכן באמצעות עדים מומחים אשר יוכיחו את צדקתנו. על מנת להצליח בתביעה עלינו לספק לעורכי הדין את כל החומר שיש בידינו, כולל מסמכים רפואיים שונים אשר מוכיחים את מצבנו ואת הצרכים שלנו.

חשוב להבהיר תביעות ביטוח עלולות לקחת זמן, מן הסתם לחברה יש יותר אמצעים מאשר לנו, אך מצד שני אם המקרה מגיע לתקשורת, החברה עלולה להינזק והיא תהיה מעוניינת להישמר מפני מצב זה. מקרים רבים נסגרים עוד לפני שהם מגיעים לבית משפט, אך לשם כך יש צורך בעו"ד שמתמחה בתביעות אובדן כושר עבודה או תביעות ביטוח בריאות.

לפני סיום, אנחנו רוצים להמליץ לכם על עו"ד גלעד הרמתי אשר מתמחה בתביעות ביטוח מסוגים שונים, ביניהן תביעות ביטוח בריאות וביטוח אובדן כושר עבודה. אתם מוזמנים ליצור קשר עם עו"ד הרמתי עוד היום והוא ישמח לייעץ לכם בתחום וכן לייצג אתכם במידת הצורך מול חברת הביטוח, כולל ייצוג בבית משפט.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

תביעות ביטוח

סגירת תפריט
דילוג לתוכן