חוק סיעוד

אם לא הכרתם את חוק הסיעוד עד היום, ואתם מעוניינים בשירותי סיעוד עבור אחד ההורים שלכם, כדאי שתכירו את השירותים המוצעים כחלק מחוק הסיעוד. חוק סיעוד מאפשר לקשישים, העומדים בתנאים מוגדרים, לקבל את השירותים הבאים:

– שימוש בשירותי מרכז יום הנמצאים בערים וביישובים מרכזיים ומספקים פעילויות ושירותים לקשישים.

– סיוע של מטפלת עד הבית על-פי מספר שעות שבועיות מוגדר.

– לחצן מצוקה המחובר למוקד מרכזי.

– מוצרי ספיגה לקשישים הזקוקים לכך.

עמידה בקריטריונים של חוק הסיעוד תאפשר להורה שלכם לקבל סל שירותים סיעודי אשר יכול לסייע לו ביום יום ולשפר משמעותית את איכות חייו. טיפול בהורים קשישים הוא אחד הקשיים הגדולים העומדים בפני כל אחד ואחת. חוק הסיעוד מיועד לסייע לקשישים ולבני המשפחה שלהם בטיפול הנדרש ביום יום.

טופס מידע רפואי סיעודי

על מנת שתוכלו להגיש תביעה לגמלת סיעוד מביטוח לאומי, או להגיש תביעה לקבלת פיצוי מחברת הביטוח שלכם, תידרשו להגיש מסמך מיוחד הנקרא  – 'טופס מידע רפואי סיעודי'. את הטופס ממלא הרופא של המבוטח והוא כולל את ההתרשמות של הרופא מהמצב הפיזי והנפשי של המבוטח. את הטופס יש להגיש יחד עם טפסים נוספים החיוניים לתביעות הן למוסד לביטוח לאומי והן לחברות ביטוח פרטיות.

עורכי דין תביעות סיעוד

עבור הכנת הטפסים להגשת תביעת סיעוד, כדאי ומומלץ לפנות למשרד עורכי דין תביעות סיעוד. משרד עורכי דין בתחום התביעות, נגד חברות הביטוח והמוסד לביטוח לאומי, מלווה מבוטחים הזקוקים לשירותי גמלת סיעוד או להכרה בזכויות שלהם בנוגע לפיצוי מחברות הביטוח.

קביעת פגישה עם עורכי דין סיעוד

להתייעצות ראשונית עם עורכי דין סיעוד, אתם מוזמנים לקבוע פגישה עם צוות משרד עורכי דין גלעד רמתי. צוות המשרד מספק שירות אישי ומקצועי בתחום תביעות ביטוח כאשר העומד בראש המשרד הוא עורך הדין גלעד רמתי. עורך הדין גלעד רמתי משמש כסגן יושב ראש ועדת ביטוח בלשכת עורכי הדין, ונחשב לאחד מעורכי הדין הטובים ביותר בתחום תביעות נגד חברות ביטוח.

משרד עורכי הדין גלעד רמתי מציע – ליווי מקצועי להגשת בקשה לזכאות חוק סיעוד

אם המטרה שלכם היא לקבל את השירותים הכלולים בחוק הסיעוד עבור אחד ההורים שלכם, כדאי לכם לפנות כבר עכשיו למשרד עורכי הדין גלעד רמתי ולקבל ליווי מקצועי להגשת תביעה לזכאות עבור שירותי חוק סיעוד.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן