התיישנות ביטוח

נפגעתם בתאונה או ממחלה? גנבו מכם רכוש ויש לכם ביטוח? כדאי שתכירו את המושג 'התיישנות ביטוח'. אם יש לכם ביטוח המכסה את מקרה הפגיעה הפיזית או הכלכלית שלכם, כדאי לכם לא להמתין עם הגשת התביעה נגד חברת הביטוח. אם המתנתם מספר שנים מאז המקרה ועדיין לא הגשתם תביעה נגד חברת הביטוח, יתכן שהתיישנה התביעה.

מה אפשר לעשות במקרה של תום התקופה בה ניתן לתבוע? למרות שיש הגדרות ברורות לתקופות התיישנות לפי תחומי הביטוח, ישנם תנאים אשר יכולים לאפשר לכם להגיש את התביעה למרות תקופת ההתיישנות. על מנת שתוכלו לבדוק האם יש אפשרות לתבוע את חברת הביטוח, גם לאחר שעברו מספר שנים, אתם יכולים לפנות לעורך דין המתמחה בתביעות נגד חברות הביטוח.

טיפול בהתיישנות תביעת ביטוח

רוב המבוטחים, המגלים כי עברו את תקופת ההתיישנות, לא פועלים בנידון ומאפשרים לחברות הביטוח להמשיך ולהתחזק אל מול המבוטחים החלשים. טיפול בהתיישנות תביעת ביטוח עם עורך דין מקצועי, יכול להוציא אתכם לדרך חדשה ולאפשר לכם לקבל את מלוא זכויותיכם כמבוטחים. גם במקרים של התיישנות אסור לומר נואש, וחשוב לפעול להגשת התביעה בצורה הנכונה ביותר והמתאימה לאותו מקרה.

פנייה לעורך דין בנוגע להתיישנות בתביעות ביטוח

קיבלתם החלטה לפנות לעורך דין להתיישנות בתביעות ביטוח? עשיתם החלטה נבונה! פנייה לעורך דין היא הצעד הראשון לטיפול בתביעה שלכם. נפגעתם פיזית, נפשית או כלכלית? חושבים שמגיע לכם לקבל פיצוי מחברת הביטוח? אל תוותרו על הזכויות שלכם בשום אופן. חשוב לנסות הכל על מנת שתוכלו לקבל את מירב הפיצוי מחברת הביטוח בהתאם למקרה שלכם.

טיפול בהתיישנות של תביעות ביטוח דרך משרד עורכי דין

משרד עורכי דין, המתמחה בטיפול בהתיישנות של תביעות ביטוח, הוא משרד עורכי דין גלעד רמתי. המשרד מציע מגוון שירותים ללקוחות המעוניינים לתבוע את חברת הביטוח ולקבל את מלוא הזכויות שלהם על-פי הפוליסה עליה הם חתומים.

 כדאי לזכור – למילים המופיעות בפוליסת ביטוח אין באמת משמעות, עד לרגע שהן רלוונטיות למבוטח!

אם הגעתם לרגע שבו כל מילה בפוליסה שלכם היא משמעותית וקריטית, זה בדיוק הרגע שצוות משרד עורכי דין גלעד רמתי נכנס לתמונה. צוות המשרד יסייע לכם בניסוח התביעה נגד חברת הביטוח ובייצוג שלכם בבית המשפט כנגד עורכי הדין הממולחים של חברת הביטוח.

טיפול בהתיישנות ביטוח דרך משרד עורכי הדין גלעד רמתי

מעוניינים בטיפול מקצועי בהתיישנות ביטוח? אתם במקום הנכון! התקשרו עכשיו למשרד עורכי הדין גלעד רמתי, וקבעו פגישה עם צוות המשרד בכדי שתוכלו לקדם את התביעה שלכם. ברגע שבחרתם במשרד עורכי הדין גלעד רמתי, תהיו סמוכים ובטוחים שתקבלו את הליווי המשפטי הטוב ביותר!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן