גמלת סיעוד

מעוניינים להגיש תביעה לביטוח לאומי לגמלת סיעוד? גמלת הסיעוד של ביטוח לאומי מאושרת על-ידי המוסד לביטוח לאומי לאחר שהמבוטח נבדק והוכר כי עומד בקריטריונים שהציב הביטוח הלאומי לגבי קשיים פיזיים ונפשיים. לגמלת הסיעוד יש הטבות שונות בהתאם למצב המבוטח.ישנן הנחות למקבלי גמלת הסיעוד כגון הנחה בחשבון הארנונה והחשמל, ושעות טיפול מוגדרות של מטפל סיעודי המגיע לבית המבוטח מספר פעמים בשבוע.

חלק מהשירותים הנכללים בגמלת הסיעוד ניתן להמיר לכסף וכך לסייע למבוטח הזקוק לעזרה כספית חודשית באופן קבוע. בכדי להגיש את הבקשה לגמלת הסיעוד למוסד לביטוח לאומי, מומלץ לפנות לעורך דין בתחום הסיעוד על מנת לקבל ייעוץ מקצועי וליווי בהכנת כל הטפסים הרלוונטיים להגשה. תביעה לגמלת הסיעוד יכולה להידחות על-ידי המוסד לביטוח לאומי והמבוטח יכול למצוא את עצמו ללא כל עזרה כלכלית או עזרת מטפל או מטפלת. לכן, פנייה לעורך דין המתמחה בתחום הסיעוד יכולה לקצר את התהליך ולהגיש את התביעה לביטוח הלאומי בדרך הטובה והיעילה ביותר.

פנייה לעו"ד סיעוד

אם החלטתם לפנות לעו"ד סיעוד, כדאי לכם לבחור בעורך דין בעל ניסיון בליווי לקוחות בתביעות מול המוסד לביטוח לאומי ובתביעות מול חברות ביטוח. אם יש לכם ביטוח סיעודי פרטי או דרך קופת החולים, עורך דין יסייע לכם לקבל את מירב הזכויות המגיעות לכם על-פי הפוליסה ששילמתם עליה.

דקלה תביעות סיעוד

אחת מחברות הביטוח אשר מספקת פוליסות ביטוח סיעודי באופן פרטי, קולקטיבי ולחברי קופת חולים (במקרה זה קופ"ח כללית), היא חברת דקלה חברה לביטוח בע"מ. אם אתם מבוטחים בביטוח סיעודי וצריכים לעמוד מול חברת דקלה תביעות סיעוד כדאי לכם לעשות רק עם עורך דין בתחום הסיעוד. אם קיבלתם דחייה של תביעת סיעוד מול חברת דקלה חברת לביטוח, תדעו שיש לזה פתרון.

עורך דין תביעות סיעוד מקצועי

לפנייה לעורך דין תביעות סיעוד מקצועי, אתם מוזמנים לפנות למשרד עורכי דין גלעד רמתי. עורך דין גלעד רמתי נחשב למומחה בתחום תביעות נגד חברות הביטוח השונות ומול המוסד לביטוח לאומי. אם אתם רוצים לקבל ליווי מקצועי ולעמוד על זכויותיכם בתביעה לגמלת סיעוד או בתביעה לחברת ביטוח, משרד עורכי דין גלעד רמתי הוא הכתובת עבורכם.

תביעה לגמלת סיעוד באמצעות משרד עורכי דין גלעד רמתי

לקביעת פגישה מקצועית עם צוות משרד עורכי דין גלעד רמתי, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר. צוות המשרד ישמח לסייע לכם בהגשת התביעה נגד חברת הביטוח או למוסד לביטוח לאומי על מנת שתוכלו לקבל את כל העזרה שאתם זקוקים לה.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן